Warunkiem dostawy jest złożenie zamówienia w sklepie internetowym oraz ustalenie rodzaju płatności.

Koszty dostawy

  • Opłata za dostawę jest stała i wynosi 18 zł (Przesyłka kurierska).
  • Oplata za dostawę jest stała i wynosi 15 zł (Paczkomaty InPost).

Dostawa zamówienia

  • Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej na adres wskazany w zamówieniu (w przypadku usługi Paczkomaty InPost - na wskazany przez klienta paczkomat).
  • Wszelkie zmiany adresu w trakcie realizacji zamówienia są przyjmowane wyłącznie drogą mailową z numerem zamówienia w tytule,
  • Informujemy, iż zmiana adresu wysłanego już zamówienia nie jest możliwa.
  • Nie ponosimy odpowiedzialności za błędne dane podane przez Kupującego, które mogą uniemożliwić dostarczenie towaru.
  • Firma kurierska podejmuje 2 próby doręczenia towaru. Po tym fakcie towar zostaje odesłany do Sprzedawcy. Ponowne dostarczenie towaru na życzenie Kupującego jest płatne.

Termin otrzymania paczki = czas wysyłki + czas dostawy

Czas wysyłki zamówienia jest widoczny przy każdym produkcie. Jego długość mierzymy w dniach roboczych liczonych od poniedziałku do piątku bez dni ustawowo wolnych od pracy.

Czas dostawy to czas w którym przesyłka jest w rękach firmy kurierskiej. Dla paczek o wadze do 31,5 kg czas dostawy wynosi zwykle 24-48h. 

W przypadku płatności przelewem określony termin realizacji wydłuża się o czas księgowania wpłaty. Nie wysyłamy towaru na podstawie potwierdzenia przelewu.

Uwaga! Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki, który liczymy od chwili zaksięgowania środków na koncie. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów liczy się wówczas najdłuższy z terminów realizacji.

Firmy kurierskie dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Z tego względu proponujemy, aby za adres dostawy wyznaczali Państwo miejsce, w którym zawsze będzie osoba upoważniona do odbioru przesyłki. Niestety, nie jesteśmy w stanie określić dokładnej godziny dostawy. Każdorazowo udostępniamy numer listu przewozowego, dzięki któremu w miejscowym oddziale można zasięgnąć dokładniejszych informacji i umówić się z kurierem na konkretną godzinę.

Produkt został dodany do porównywarki